• Komunikaty

• Poniżej znajdą Państwo aktualne i archiwalne komunikaty w sprawie organizacji pracy szkoły w czasie pandemii.

Rok szkolny 2020/2021

Komunikat dyrektora szkoły z dnia 9.11.2020 r.

Szanowni Państwo,

Od poniedziałku, 9 listopada zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Bez zmian pracują oddziały przedszkolne.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnia również opiekę w świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Komunikat z dnia 26.10.2020 r.

Szanowni  Państwo,informujemy, że w dniu wczorajszym (25.10.2020) otrzymaliśmy informację od nauczyciela klas 4-8, o pozytywnym wyniku testu na covid -19. Jednocześnie informujemy, że nauczyciel był nieobecny w szkole od dnia 16 października (zwolnienie lekarskie) i w chwili obecnej przebywa w izolacji. Obecnie próbujemy poinformować o tym fakcie Sanepid. O ewentualnych decyzjach Sanepidu będziemy Państwa na bieżąco informowali.

Komunikat z dnia 23.10.2020 r.

Informujemy, że zgodnie z zapowiedzą Prezesa Rady Ministrów od 26 października, na okres 2 tygodni klasy 4 - 8 przechodzą na nauczanie w trybie zdalnym. Oddział przedszkolny oraz klasy 1 - 3 pracują w trybie stacjonarnym zgodnie z planem lekcji. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji kształcenia zdalnego zostaną przesłane jutro. Jednocześnie dementujemy, jakoby jakikolwiek nauczyciel lub inny pracownik szkoły był zakażony koronawirusem.

Komunikat z dnia 19.10.2020 r.

Informujemy, że ze względu na potwierdzony wynik jednego z uczniów klasy 7 - jedna z klas 7 wraz z osobami współzamieszkującymi przebywa na kwarantannie domowej do poniedziałku włącznie.

Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 19.05.2020 - dodano 19.05.2020

Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie organizacji pracy szkoły od dnia 25.05.2020r. - dodano 15.05.2020

Komunikat Wójta Gminy Komorniki w sprawie organizacji pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych - dodano 05.05.2020