SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

ERASMUS +

PROJEKT MIĘDZYSZKOLNEJ WYMIANY POLSKO - WŁOSKIEJ

Innowacja nr 120-2014/2015

Nasza szkoła bierze udział w programie

Szkoła otrzymała tytuł

"Szkoły w ruchu"

Szkoła Odkrywców Talentów

Wiadomości

• Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018 oraz szczegółowe informacje dotyczące dotacji na podręczniki.

WYKAZ

• „Dziś z wiedzą można żyć najwyżej parę lat,

natomiast z metodą zdobywania wiedzy całe życie.”

J. Andrzejewska

• Zdrowo jemy, nie tyjemy! Właśnie pod takim hasłem rozpoczęliśmy coroczne zawody sportowe. W tym roku szkolnym trwały one aż 3 dni.

• W piątek 8 czerwca klasa 2d przygotowała uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice z radością i wzruszeniem obejrzeli występy swoich Pociech, które w ten sposób pragnęły podziękować im za trud, jaki codziennie wkładają w ich wychowanie. Na wszystkich gości czekał pyszny deser, w postaci owocowych szaszłyków,  samodzielnie przygotowanych przez dzieci.

• W tym roku szkolnym szczególny nacisk kładliśmy na propagowanie wśród uczniów czytelnictwa. Klasa 2d rozpoczęła swoją przygodę z czytelnictwem od  dowiedzenia się, jak powstaje książka oraz jak ewaluował druk na przestrzeni setek lat. W tym celu klasa druga wybrała się na wycieczkę do drukarni EDICO oraz na warsztaty „od pióra do drukarki” w Mniszkach. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły, także  w różnych konkursach czytelniczych, spotkaniach z autorami książek oraz oglądały przedstawienia o tematyce czytelniczej. Podczas przerw bardzo chętnie zaglądały do książek znajdujących się w Kąciku Czytelniczym. Towarzyszył im wtedy entuzjazm i ciekawość, które postanowiłam uwiecznić na fotografiach. W ten sposób z pomocą rodziców dzieci powstała przepiękna galeria fotograficzna klasy 2d pt.: „Czyta elita”. Zapraszam wszystkich do jej obejrzenia.

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Wiadomości