Kontakt


 • Szkoła Podstawowa
  im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach
  ul. Szreniawska 6
  62-051 Wiry
  61-810-65-65
  spwiry@op.pl

Menu

Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

ERASMUS +


PROJEKT MIĘDZYSZKOLNEJ WYMIANY POLSKO - WŁOSKIEJ

Innowacja nr 120-2014/2015 

Nasza szkoła bierze udział w programie

Szkoła otrzymała tytuł

"Szkoły w ruchu"

Szkoła Odkrywców Talentów

liczba odwiedzin: 1101973

Wiadomości

 • Konkurs przedmiotowy z biologii (dla uczniów klas VII) i przyrody (dla uczniów klas IV-VI) "PINGWIN". 

  Szczegóły oraz regulamin konkursu

   

 • 23 września, w sobotę dzieci z klasy 3b wraz z rodzicami i wychowawczynią udali się do ŠKODA AUTOLAB, Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa. To ciekawe miejsce zostało tak przygotowane, by zainteresować każdego członka rodziny, a nawet dzieci. Laboratorium pełne jest ciekawych atrakcji, interaktywnych instalacji i eksponatów. Wszystkiego można dotknąć, wypróbować samemu sprawdzić, jak działa. Dzieci  eksperymentowały i dobrze się bawiły. W każdej z 5 stref (bezpieczeństwo, technologia, ekologia, bezpieczna podróż, kino) zdobyliśmy cenne informacje, które przyswoiliśmy podczas świetnej zabawy. Odwiedzenie wystawy było również okazją dla rodziców do uzyskania wiele praktycznych rad, jak poprawnie zapinać pasy, montować fotelik i bezpiecznie przygotować się do podróży. Miło wspólnie spędziliśmy sobotnie przedpołudnie.

 •          SZKOŁA PODSTAWOWA W WIRACH W FINALE POWIATU POZNAŃSKIEGO                       W BIEGACH SZTAFETOWYCH DZIEWCZĄT

  29 września 2017 r  w Kórniku odbyły się drużynowe biegi przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Uczennice Szkoły Podstawowej z Wir  po wcześniejszym zajęciu 1 miejsca w zawodach gminnych, zakwalifikowały się do tej imprezy. Każda reprezentacja liczyła osiem osób i wszyscy mieli do przebycia dystans około 800 metrów. Zawodniczki po dobrym biegu uzyskały ósme miejsce w powiecie (na 16 szkół).

 • We wrześniu na stadionie GOSiR  przy ulicy Jeziornej w Komornikach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych i Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowane przez Szkoły Podstawowe w Komornikach i w Wirach.

                                Sukcesy naszej szkoły

 • Jak ważne dla uczniów są obchody małych i dużych świąt w klasie nie trzeba nikogo przekonywać. W tym roku  w klasie Ia i Ib postanowiliśmy, że nie ograniczymy się jedynie do obchodów Dnia Chłopca, ale także samodzielnie przygotujemy przekąski na tę uroczystość. Dzieci, z niewielką pomocą pań przygotowały kolorowe galaretki, pyszne ciastka i owocowe szaszłyki.

  Oczywiście smakołyki to nie wszystko. Były też tańce, wesołe zabawy i dużo śmiechu. Dziewczynki wręczyły chłopcom upominki, które również sprawiły im ogromną radość. Tego dnia wszyscy bawiliśmy się doskonale i już nie możemy się doczekać kolejnego klasowego święta.

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Menu

  Aktualności

  Kontakt


  • Szkoła Podstawowa
   im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach
   ul. Szreniawska 6
   62-051 Wiry
   61-810-65-65
   spwiry@op.pl

  Galeria zdjęć